O školi

Gimnazijski kolegij Kraljica Jelena je hrvatsko - europska gimnazija s usmjerenjima.

FILOZOFIJA

NAPREDNOG

EU ST-HAM PROGRAMA

PLAN PROGRAMA

GIMNAZIJE S USMJERENJIMA

Izvodi se od 2012. godine

CJELOVITI PREDMETNI KURIKUL

GIMNAZIJE S USMJERENJIMA

Izvodi se od 2012. godine

NEFORMALNE EDUKACIJE MLADIH

U priremi za izvođenje u jesen 2022. godine

KOMPETENCIJE

VODSTVA KOLEGIJA "KRALJICA JELENA"

Kraljica

Jelena

Škola nosi ime u spomen i na trajno sjećanje na hrvatsku kraljicu Jelenu (lat.: Helena), ženu hrvatskog kralja Mihajla Krešimira i majku hrvatskog kralja Stjepana Držislava

Što kažu roditelji o nama?

Prisan, obazriv i spontan odnos svih djelatnika prema djeci i roditeljima („besprijekorna komunikacija“), te su djelatnici škole uvijek dostupni i spremni pomoći u rješavanju bilo kakvog problema.

Manji broj učenika u razredu omogućava brigu o individualnim potrebama učenika.

Mogućnost češćeg ispravljanja ocjena te u slučaju duljeg izostajanja učenika s nastave ili povremenih teškoća u učenju, izlazi se učeniku u susret

Što kažu učenici o nama?

Mogućnost „kategorizacije“ za sportaše i polaznike glazbene škole je odličan način da se obrazovanje prilagodi učenicima koji imaju malo slobodnog vremena.

Škola dobro priprema učenike za državnu maturu.

Imam dojam da nas se tretira kao individualce.

Zabavne metode rada na nastavi; nastavnicima je stalo da se pruži što više znanja svakom učeniku.